‘Spetterende’ en drukbezochte eerste training van FC Groningen bij VV Haren!

1.483

Op sportpark De Koepel in Haren werd zondagmiddag een gezellige en leuk georganiseerde eerste training van het nieuwe seizoen afgetrapt. Ondanks de regen die de halve training lang op aarde neerviel, waren er toch nog zo’n 1500 supporters aanwezig op dit geslaagde evenement, dat voor herhaling vatbaar is.

Om 14.30 uur werden de nieuwe, maar ook de spelers van vorig seizoen door trainer Robert Maaskant voorgesteld met een head-set op zodat iedereen zijn aanwijzingen goed kon horen. Daarna werd er een training van maar liefst twee uur afgelegd. Een rustige training, waarbij Maaskant er soms toch flink boven op zat. Spelers werden hard, maar goed aangesproken op dingen die fout gingen of beter konden. Onze eerste indruk is positief, met een trainer die van deze talentvolle spelers een team kan maken en tevens (meer dan) het maximale uit een speler te halen.

Foto: ‘Spetterende’ en drukbezochte eerste training van FC Groningen bij VV Haren.</p><div style=

Op sportpark De Koepel in Haren werd zondagmiddag een gezellige en leuk georganiseerde eerste training van het nieuwe seizoen afgetrapt. Ondanks de regen die de halve training lang op aarde neerviel, waren er toch nog zo’n 1500 supporters aanwezig op dit geslaagde evenement, dat voor herhaling vatbaar is.

Om 14.30 uur werden de nieuwe, maar ook de spelers van vorig seizoen door trainer Robert Maaskant voorgesteld met een head-set op zodat iedereen zijn aanwijzingen goed kon horen. Daarna werd er een training van maar liefst twee uur afgelegd. Een rustige training, waarbij Maaskant er soms toch flink boven op zat. Spelers werden hard, maar goed aangesproken op dingen die fout gingen of beter konden. Onze eerste indruk is positief, met een trainer die van deze talentvolle spelers een team kan maken en tevens (meer dan) het maximale uit een speler te halen.” />

zp8497586rq

Reacties zijn gesloten.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. AccepterenLees verder