Kaboutervoetbal vv Haren

1.309

Afgelopen zaterdag was de eerste puppietraining na de winterstop bij vv Haren een groot succes. Op een geheel vrijblijvende en gezellig manier hebben de jongens en meisjes onde leiding van trainer Ab Tuinman kennis gemaakt met het mooie spel voetbal.

Tijdens de training was er een korte pauze waarin de kinderen een beker ranja kregen aangeboden. Aan het eind van de training stond er in de kantine een fruitschaal klaar voor de kinderen, deze wordt wekelijks aangeboden door “Berends Groente en Fruit”.

Komende zaterdag start de training weer om 10.00 uur, tot zaterdag!

 

 

Reacties zijn gesloten.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. AccepterenLees verder