Puppietraining vv Haren op echt gras!! (zaterdag / aanvang 10.00)

3.685

Iedere zaterdag om 10:00 uur is er “Puppietraining” bij vv Haren. Onder leiding van onze zeer ervaren puppietrainer Ab Tuinman kunnen jongens en meisjes van 4 tot 6 jaar kennis maken met het voetbalsport op onze vernieuwde puppieveld naast de kantine.

De puppietrainingen worden het gehele seizoen van augustus tot juni gegeven, m.u.v. de schoolvakanties, instromen kan op elk gewenst moment.  De deelname aan de puppietraining is geheel gratis en zonder verplichting om lid te worden.

Na afloop van elke training krijgen de deelnemers een gezonde “snack” aangeboden van onze jeugdsponsor “Berends Groente & Fruit”.

Wie wil deelnemen aan deze puppietraining kan zich aanmelden in het clubhuis van vv Haren of via het volgende e-mailadres: lid@vvharen.nl

Reacties zijn gesloten.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. AccepterenLees verder