Zaterdag en zondag 01/02 juli voetbalweekend met FC Groningen bij vv Haren

1.763

Aankomend weekend is het één en al voetbal bij de vv Haren op Sportpark de Koepel.
Op zaterdag 01 juli is er van 09:30-14:30 uur een groot F-pupillen toernooi met deelname van 30 teams uit de regio.

Programma F-toernooi: Programma vv Haren F toernooi 2017

FC Groningen
Als sluitstuk van het vv Haren F-toernooi op De Koepel is vanaf 15.00 uur de eerste training van FC Groningen ter voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dit onder leiding van hoofdtrainer Ernest Faber en zijn assistenten Peter Hoekstra en Marcel Groninger.

Hendrik Nijboertoernooi
Op zondag 02 juli wordt vanaf 09:00 uur het sterk bezette Hendrik Nijboertoernooi gespeeld voor nieuwe D-elftallen. Deelnemende teams zijn o.a. vv Haren, FC Groningen, Be Quick, Bedum, Zuidlaren, Actief, Hoogezand, Drachten, GVAV-Rapiditas.

Programma Hendrik Nijboertoernooi: Programma vv Haren Hendrik Nijboertoernooi 2017

Reacties zijn gesloten.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. AccepterenLees verder