Geen (jeugd)trainingen ivm met 4 mei

1.023

Op 4 mei herdenkt Nederland alle Nederlandse slachtoffers sinds de Tweede Wereldoorlog. Dit zijn militairen en burgers die stierven in oorlogssituaties en bij vredesoperaties. Om iedereen in de gelegenheid te stellen hierbij stil te staan op zijn of haar manier zullen er geen trainingen zijn voor de jeugdteams en enkele senioren.

Het bestuur heeft besloten dat er vanaf 20:30 weer getraind mag worden. Dit betekend dat de trainingen voor de selectie, 4e en B1 (1 uur later dan normaal) door kunnen gaan. Als er uit het 3e en de overige senioren toch spelers zijn die om 20:30 willen gaan trainen zullen ze in over moeten met het 4e of er ruimte is om samen te trainen.

Hoofdbestuur vv Haren

Reacties zijn gesloten.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. AccepterenLees verder