Selectie vv Haren zoekt nieuw talent!

2.524

vv Haren is per direct  en voor het komende seizoen op zoek naar enkele nieuwe talentvolle spelers voor de 1e en 2e selectie. In verband met verhuizing, studie / werk is een aantal spelers noodgedwongen gestopt of lager gaan voetballen. Hierdoor is er ruimte ontstaan voor nieuwe aanwas om beide selecties weer op volledige en volwaardige sterkte te krijgen.

Op dinsdagavond trainen de selecties gezamenlijk en op de donderdagavond gelijktijdig, maar wel apart click here for more. De staf bestaat uit; Hoofdtrainer, 2e trainer, verzorger- en hersteltrainer, keeperstrainer, teammanager en een roulerend team van grensrechters.

Ben je geïnteresseerd en wil je een keer meetrainen, neem dan contact met ons op: 

rjdejager@home.nl

Reacties zijn gesloten.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. AccepterenLees verder