vv Haren scoort nieuwe hoofdsponsoren

1.449

Het eerste en tweede elftal van vv Haren heeft onlangs twee nieuwe hoofdsponsoren aan zich weten te binden.

Nadat de voormalige hoofdsponsor Stern uit Haren in een vroegtijdig stadium al had laten weten het aflopende contract niet te verlengen, wist de vereniging twee nieuwe hoofdsponsoren binnen te halen. Mumbo Media uit Veendam zal de aankomende 3 jaar op de voorkant van de shirts van het eerste en tweede elftal staan. Op de achterkant van de shirts staat een reclame-uiting van Expert Hof met haar product LG Oled TV 4K.

Expert Haren en Zuidlaren-eigenaar Ivo Hof en Mumbo Media directeur Alex Berkenbosch reikten de nieuwe tenues met trots uit.

vv Haren 1 speelt ook dit seizoen in de 4e klasse van het zondagvoetbal. De resultaten van de eerste twee gespeelde wedstrijden waren wisselend. Uit tegen Surhuisterveen werd met 2-1 verloren terwijl de thuiswedstrijd tegen VVK met 2-1 gewonnen werd.

Reacties zijn gesloten.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. AccepterenLees verder