Zomertraining voor de jeugd!

1.255

Zomertraining voor de jeugd!
We gaan dit jaar eens wat nieuws proberen, de vv Haren Zomertraining.

Er zijn vast spelers van vv Haren die tijdens de zomervakantie wel zin hebben om tegen een balletje te trappen en daarbij begeleidt willen worden door een echte trainer? Zo dacht onze eigen trainer Duko Kiekebos er ook over. Het idee is om gedurende de zomervakantie elke week een zomertraining te geven.

Elke donderdagmiddag/avond gedurende de zomervakantie zal Duko Kiekebos de training verzorgen.
17:30 – 18:30: F-pupillen
18:30 – 19:30: E-pupillen
19:30 – 20:30: D- en C junioren.

De trainingen zijn geheel vrijblijvend , wie zin heeft die komt en als je een vriend(in) hebt die het misschien wel leuk vind om bij vv Haren te komen voetballen is hij/zij van harte welkom. De eerste training start al komende donderdag 4 juli

Reacties zijn gesloten.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. AccepterenLees verder