Verlenging verbintenis selectietrainers Cor Meijer en Angelo Spoor

1.825

Het bestuur van vv Haren heeft de contracten met hoofdtrainer Cor Meijer en trainer van de 2e selectie Angelo Spoor met een jaar verlengd. Alle partijen zijn tevreden met elkaar zodat beide trainers ook volgend seizoen de scepter zwaaien over de 1e en 2e selectie van vv Haren.

Voor beide trainers ligt er de mooie taak verder te bouwen aan de selectie teams. Inmiddels is er een aantal oud leden teruggekeerd op het oude nest en heeft Haren enkele nieuwe spelers ingepast.
Voor de komende periode zal met name het accent gelegd worden op het door ontwikkelen met en van de huidige selectie. Daarnaast gaat men op zoek naar 1 of 2 jonge talentvolle spelers. Spelers die elders net tekort komen, kunnen zich bij Haren prima ontwikkelen. Dit ook mede het gemis van A-jeugd te kunnen opvangen en overbruggen. Haren wil graag de stap maken naar de 3e klasse

Reacties zijn gesloten.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. AccepterenLees verder