18 Maart, 15:00 | Competitie wedstrijd vv Haren 1 | vv Haren 1 – Blauw Geel ’15 1

0 38

Aanstaande zaterdag staat de competitie wedstrijd tegen Blauw Geel’15 1 op het programma voor Haren 1. Deze wedstrijd zal worden gespeeld op Sportpark de Koepel.

vv Haren is sinds de jaarwisseling dit seizoen ongeslagen. Na achtereenvolgende overwinningen op Oosterparkers (3-2), Asser Boys (2-3) & vv Geo (1-0), wacht nu dus de wedstrijd tegen Blauw Geel’15 1. Blauw Geel’15 1 bevindt zich momenteel op de 4e plaats in de competitie met 23 punten. Eerder dit seizoen speelde Haren in een spannende wedstrijd met 1-1 gelijk. Doelpuntenmaker: Marniek Berends

Haren 1 staat momenteel op een 3e plaats met 29 punten achter V.V. Westerkwartier (29 punten) en VAKO (34 punten). Bij een overwinning op Blauw Geel’15 1 zal Haren 1 goede zaken doen in de periodetitel. Een periodetitel zal Haren 1 de kans geven om aan het einde van het seizoen te promoveren naar de 4e klasse.

De wedstrijd begint zaterdag 18 maart om 15:00 en wordt gespeeld op Sportpark de Koepel.

Laat een antwoord achter

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. AccepterenLees verder