Gratis mini’s training bij vv Haren (puppievoetbal)

1.338

De mini training (puppievoetbal) is bij vv Haren geheel vrijblijvend en er wordt dan ook geen contributie gevraagd. De trainingstijden zijn op zaterdag 10:00 tot 11:00. De eerst volgende training is zaterdag 1 juni .

Tijdens de training is er een korte pauze de kinderen krijgen dan een beker ranja aangeboden. Aan het eind van de training staat er in de kantine een fruitschaal klaar voor de kinderen, deze wordt aangeboden door “Berends Groente en Fruit”. De trainingen worden gegeven door onze meest ervaren trainer Ab Tuinman.
Er zitten dus geen verplichtingen aan het deelnemen aan de mini training bij vv Haren.
Als de mini training op een andere datum starten of de training kan niet doorgaan van wege de weersomstandigheden zal dat vermeld worden op de website, facebook en/of Twitter.

Reacties zijn gesloten.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. AccepterenLees verder