Afblazen Voetbalkamp VV Haren

0 393
Vanuit Team Wekema Voetbal hebben wij onderstaand bericht ontvangen:
Helaas moeten wij jullie mededelen dat het voetbalkamp bij vv Haren voor de komende week niet door kan gaan.
Wij zijn vanochtend op de hoogste gesteld van positieve coronatests onder onze trainersgroep. Een aantal trainers heeft vorige week samengewerkt met deze trainers, daarnaast willen wij niet het risico lopen om deelnemers van de activiteit te besmetten. Het is voor ons daarnaast niet mogelijk om andere trainers heen te sturen vanwege vakantie. Wij willen de kwaliteit bij onze activiteiten waarborgen.
Mocht er al betaald zijn voor de activiteit dan storten wij dit terug op uw rekening.
Daarnaast zijn wij bezig met vv Haren om in de herfstvakantie een Crazy Soccer Day te organiseren. Wanneer jullie hier aan meedoen krijgen jullie een korting van 50%. Van deze activiteit zullen we jullie tijdig op de hoogte stellen.
Het spijt ons dat wij de activiteit niet door kunnen laten gaan maar dit lijkt ons de beste optie.
Met sportieve groet,
Thomas Zylstra
Team Wekema Voetbal
Laat een antwoord achter

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. AccepterenLees verder