Zaterdag en zondag 25/26 juni voetbalweekend met FC Groningen bij vv Haren

1.538

Aankomend weekend is het één en al voetbal bij de vv Haren op Sportpark de Koepel. Op zaterdag 25 juni is er van 09:00-14:00 uur een groot F-pupillen toernooi met deelname van 30 teams uit de regio.

Op zondag 26 juni wordt vanaf 09:30 uur het sterk bezette Hendrik Nijboertoernooi gespeeldvoor nieuwe D-elftallen. Deelnemende teams zijn o.a. vv Haren, FC Groningen, Be Quick, Bedum, Zuidlaren, Actief, Hoogezand, Drachten, GVAV-Rapiditas.

FC Groningen
Als sluitstuk van het voetbalweekend op De Koepel is vanaf 15.00 uur de eerste training van FC Groningen ter voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dit onder leiding van hoofdtrainer Ernest Faber en zijn assistenten Peter Hoekstra en Marcel Groninger.

Reacties zijn gesloten.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. AccepterenLees verder