Ga mee naar BSVV!

0 124

Vrienden van vv Haren, er is een belangrijke wedstrijd op komst!

vv Haren 1 speelt zaterdag om 14:30 uit tegen BSVV 1 (Nummer 2 in de competitie). Deze wedstrijd is enorm van belang voor een eventueel kampioenschap. vv Haren hoopt zoveel mogelijk van jullie te zien aankomend weekend.

Daarom is er ook weer een bus geregeld. Hierin zijn nog maar een paar plaatsen beschikbaar (10 stuks) enkel voor mensen verbonden aan de club (Leden, ex-leden, etc). Wil je nog mee? Meld je dan via de link hieronder:
https://docs.google.com/forms/d/1XBSbbZmGgy_kg6nZ4ZfuXgNDTWoJIk-csbx1ob-VLTQ/edit

Datum: zaterdag 6 april 2024
Vertrektijd: 13.00 uur
Kosten: €5,00 per persoon

Let op!
Op de heenreis is het niet toegestaan om alcohol te nuttigen in de bus.

Tot zaterdag!

Laat een antwoord achter

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. AccepterenLees verder