Reanimatiecursus / AED training op maandag 23 maart 2020 (Aanmelden niet meer mogelijk)

0 827

Bij nood zijn de eerste 6 minuten van levensbelang!!! Wij hechten er als vv Haren veel waarde aan om onze leden, vrijwilligers en trainers te leren dat zij dan snel en goed kunnen handelen. Daarom bieden wij zoals ieder jaar weer een gratis cursus reanimatie / AED aan voor onze leden, vrijwilligers en trainers.|

Het bedienen van een AED is relatief eenvoudig te leren. Uitleg over het gebruik van een AED is een vast onderdeel van een reanimatiecursus. Tijdens deze cursus leer je in een paar uur hoe je moet handelen bij een circulatiestilstand. Je krijgt praktische oefeningen om de reanimatiestappen onder de knie te krijgen. Dit gebeurt met een oefenpop en een AED-trainer.

De cursus is op maandag 23 maart 2020, aanvang 19.30 uur in ons clubhuis.

Wij kunnen dit jaar één cursusavond organiseren, bij het maximaal aantal aanmeldingen kan het zijn dat wij de aanmelding niet kunnen honoreren.

Update zondag 16 februari 2020
We zitten vol qua aanmeldingen, het is helaas niet meer mogelijk om je aan te melden

Laat een antwoord achter

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. AccepterenLees verder