Jan Veenstra stopt na 66 jaar met voetballen

0 566

Na 66 jaar voetballen trainde Jan Veenstra afgelopen zondag voor het laatst mee met de zondag trainingsgroep van vv Haren. Jan is op zijn 12e begonnen met voetballen (tot Jan zijn teleurstelling mocht je destijds niet eerder beginnen met voetballen). Ook op zijn laatste training was Jan nog druk zijn medespelers aan het coachen en kon je nog steeds zien dat Jan een fijne techniek heeft.

Jan is samen met o.a. Albert Wekema, Teun Bouwman, JB van Hemmen, Klaas Drenth, Henk Dik en Jan Slot eind jaren 90 begonnen met trainen op zondag, dit bleek een gouden zet van de mannen. Nu trainen er bijna iedere week 20 man op de zondagochtend. Wil je ook een keer een balletje meetrappen op de zondagochtend, de training begint om 10.30 uur.

 

Laat een antwoord achter

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. AccepterenLees verder