Jeugd  vv  Haren traint met Bryan Linssen

2.156

Trainen met Bryan Linssen wie wil dat niet?  Donderdagavond  28 april was het zover zo,n  30 spelers van Haren mochten  samen met Bryan Linssen trainen.

Jeroen Viel de assistent trainer van D2 en Emiel Venema, bij een ieder wel bekend als verslaggever bij FC Groningen, RTV Noord, maakten het mogelijk  dat Bryan Linssen  met een aantal jeugdteams  van vv Haren mee ging trainen.

Aanvaller Bryan Linssen zette in de zomer van 2015 zijn krabbel onder een verbintenis bij FC Groningen tot 2018.  En vandaag trainde Bryan samen met de jeugd van vv Haren mee, daar werd die natuurlijk uitgedaagd en getest maar vooral bewonderd om zijn kunsten en aanwijzingen. De training was leerzaam en vooral gezellig. Na afloop was er nog een groepsfoto en nam Bryan alle tijd om handtekening en persoonlijk foto’s te maken.

Het was een geslaagde training, ondanks de regen hebben we veel blije gezichten gezien.

 

Reacties zijn gesloten.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. AccepterenLees verder