Puppie training elke zaterdag om 10:00 uur in het Welpenstadion onder leiding van Ab Tuinman.

1.925

Elke zaterdag ochtend is het weer feest voor Ab. Dan staan namelijk onze allerkleinste voetbal talentjes op het veld klaar om een balletje te trappen. Niet alleen voor Ab is het een feest maar ook voor onze puppies. Het enthousiasme valt van de gezichtjes af te lezen menig talent bijt flink op zijn lip, heeft de tong naar buiten van inspanning en als daarna die bal in de goal verdwijnt kijk eens wat er gebeurd met dat gezichtje. Het is een waar feest om is te gaan kijken bij deze talentjes.

Elke zaterdag om 10:00 uur in het welpenstadion naast de kantine van vv Haren onder leiding van Ab tuinman.

 

 

 

Reacties zijn gesloten.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. AccepterenLees verder