Restaurant Italiano Contini nieuwe shirtsponsor van vv Haren JO15

0 1.295

René Contini, eigenaar van Restaurant Italiano Contini aan de Verlengde Hereweg 24 in Groningen en oud-speler van vv Haren heeft onze JO15 in nieuwe shirts gestoken. Waarvoor wij hem namens vv Haren heel erg dankbaar zijn!

Op 1 december speelde vv Haren JO15 voor het eerst in de nieuwe shirts van Restaurant Italiano Contini. In de rust stonden onze jongens met 2-4 achter tegen vv Gomos, maar met een geweldige 2e helft knokten onze jongens zich terug tot een 4-4 gelijkspel.

www.contini.nl

Laat een antwoord achter

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. AccepterenLees verder