vv Haren blijft met 3-3 tegen Westerwolde ongeslagen!

1.648

vv Haren 1 heeft vanmiddag de thuiswedstrijd tegen Westerwolde met 3-3 gelijkgespeeld. Na een 0-2 achterstand ging Haren toch nog met een doelpunt de rust in. (1-2). In een spectaculaire wedstrijd waarin van alles gebeurde ( Westerwolde miste een strafschop, een onterecht afgekeurd doelpunt van Haren en vele leuke momenten voor beide doelen) scoorde Haren na rust de gelijkmaker door een doelpunt van Rick van der Wijk (2-2). Na de 2-3 van Westerwolde wist Bert Blaauw in de blessuretijd de ongeslagen status van Haren 1 alsnog te behouden (3-3)

 

Reacties zijn gesloten.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. AccepterenLees verder