Woensdag 31 mei 19:00 Kampioenswedstrijd Glimmen/Haren MO17

1.412

A.s. woensdag 31 mei spelen de meiden van vv Glimmen/vv Haren MO17 hun kampioenswedstrijd tegen de meiden van Gorecht MO17. Het zal waarschijnlijk een spannende en zware pot worden waarbij de winnaar het kampioenschap mag vieren. De meiden van Glimmen/Haren hebben aan een gelijk spel ook voldoende vanwege een veel beter doelsaldo +36 tegenover +16.

De wedstrijd wordt gespeeld bij vv Glimmen op Sportpark de Groenenberg, Markeweg 4 in Glimmen aanvang van de wedstrijd is om 19:00.

Kom allemaal de meiden aanmoedigen, ze kunnen jullie steun goed gebruiken.

Reacties zijn gesloten.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. AccepterenLees verder