Algemene Leden Vergadering vv Haren > Maandag 14 oktober 2019 om 20.15 uur

0 1.420

Praten over het te voeren beleid bij vv Haren. Het kan op vele manieren. Aan de bar, langs de lijn, in een artikel of een reactie op facebook/twitter. In het informele circuit gonst het vaak van de ideeën, aanbevelingen, verbeteringen en kritiek. Diegenen die daadwerkelijk mee willen praten en beslissen over het verenigingsbeleid kunnen dit vanavond ook doen door de Algemene Ledenvergadering bij te wonen.

De agenda zorgt voor de nodige structuur in deze vergadering waarin het bestuur richting leden verantwoording aflegt. Maar ook de leden hebben meer dan genoeg ruimte om zaken aan de kaak te stellen of naar voren te brengen.

De vergadering begint maandag 14 oktober 2019 om 20.15 uur. De mogelijkheid om financiële stukken in te zien is er vanaf 19.15 uur. Op de agenda staan diverse punten die belangrijk zijn voor de toekomst van onze vereniging.

Afmelden kan bij onze secretaris. secretaris@vvharen.nl

Agenda

1.Opening

2.Ingekomen stukken en mededelingen (incl. stilstaan bij overleden leden)

3.Verslag ALV van 29 oktober 2018

4.Jaarverslag vv Haren (incl. jeugd, kantine etc.)

5.Terugblik zomerkamp)

6.Financieel jaarverslag

7.Verslag kascommissie

8.Verkiezing Bestuur

9.Vaststellen begroting 2019 2020

pauze

1.Gevolgen Gemeente Groningen

2.Discussie Missie/visie/strategie (stukken worden nogmaals verspreid)

3.Ontwikkeling ledenbestand

4.Rondvraag en sluiting

Laat een antwoord achter

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. AccepterenLees verder