Gelukkig Nieuwjaar! Op naar een mooi, sportief en gezond 2022

0 490
Beste sportvrienden,
 

We hebben gezamenlijk opnieuw een bijzonder jaar achter de rug. Corona heeft ook in 2021 veel impact op ons gehad. Er is veel van ons gevraagd om ons elke keer weer aan te passen aan de snel veranderende omstandigheden. Hopelijk kunnen we dit jaar weer een “normaal” voetbaljaar tegemoet zien en komen we elkaar weer wat vaker tegen op en rond onze op ons mooie Sportpark De Koepel.

Helaas kunnen wij niet zoals gebruikelijk op de nieuwjaarsreceptie met jullie  proosten op het nieuwe jaar!
Bij deze wensen wij iedereen een gelukkig, sportief  en vooral gezond 2022!

Bestuur VV Haren

 

Laat een antwoord achter

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. AccepterenLees verder