Henk de Koe nieuwe hoofdtrainer VV Haren seizoen 2023-2024

0 161

Met ingang van het seizoen 2023-2024 wordt Henk de Koe hoofdtrainer van de zaterdagselectie van VV Haren. Het VV Haren zaterdag 1 team speelt op dit moment in de vijfde klasse en heeft nog zicht op een promotie naar de vierde klasse.

Henk de Koe is geen onbekende in het noorden van het land en heeft zijn sporen als voetballer én trainer verdiend, in de vorm van diverse kampioenschappen en promotie naar hogere klassen. In de afgelopen 30 jaren was hij hoofdtrainer bij o.a. Velocitas, De Vogels, SC Stadspark, VVK en FVV.

Afgelopen 2 seizoenen heeft VV Haren zaterdag 1 een mooie ontwikkeling doorgemaakt onder leiding van Ahmad Mohamed (Mo). Wij zijn hem hier heel dankbaar voor.

Laat een antwoord achter

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. AccepterenLees verder