Jubilarissen vv Haren

0 1.518

Tijdens de nieuwjaarsreceptie op 3 januari heeft voorzitter Klaas Helder diverse leden mogen feliciteren met hun 25-,40-,of zelfs 60-jarige lidmaatschap van vv Haren !

Simon van der Werf, Marcel Biemolt, Gert Hovenkamp en Theo Kok zijn 25 jaar lid. Hendrik Hekkema en Erevoorzitter Arend Stenvert zijn 40 jaar lid. De heren Albert Wekema en Henk Smid zijn zelfs al 60 jaar (!!) aan onze club verbonden. Klaas Helder zette de mannen (die aanwezig konden zijn) in het zonnetje met een speldje of oorkonde en een bos bloemen. Alle jubilarissen; van harte gefeliciteerd !

Laat een antwoord achter

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. AccepterenLees verder