vv Haren zoekt versterking!!

0 1.145

Om komend seizoen over een volwaardige 1e én 2e selectie te kunnen beschikken is v.v. Haren op zoek naar enkele versterkingen; spelers met ambitie die net uit de A-ers komen en de stap naar de senioren moeten maken en / of ervaren spelers zijn welkom! Bij ons krijg je alle tijd en ruimte om je verder te ontwikkelen. De huidige selectie blijft vrijwel in tact en bestaat uit een mooie mix van jonge talentvolle spelers plus een aantal ervaren spelers.

De 1e en 2e selectie trainen op de dinsdag gezamenlijk en op de donderdag gelijktijdig, maar wel apart. Dit onder leiding van Hoofdtrainer Cor Meijer en assistent / 2e trainer Angelo Spoor. Daarnaast is er op beide dagen een verzorger / hersteltrainer aanwezig alsmede een keeperstrainer.

Ben jij een keeper, verdediger, middenvelder of een scorende spits? En heb je ambitie en interesse?

Neem dan contact met ons op: jvzvvharen@hotmail.nl

Laat een antwoord achter

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. AccepterenLees verder