Wedstrijdverslag Actief JO10 – VV Haren JO10-1

De eerste wedstrijd van het seizoen, even wennen, maar prima gespeeld

0 536
Afgelopen zaterdag heeft de JO-10 de eerste wedstrijd van het seizoen gespeeld. Ze speelden uit tegen Actief in Eelde.
Het ging van begin tot eind gelijk op, iedereen speelde heel goed samen en we gingen de rust in met een kleine voorsprong. De tegenpartij had uiteraard ook goede momenten. In de 2e helft kwam de tegenpartij helaas al snel op voorsprong, maar we wisten het nog gelijk te trekken naar de eindstand van 7-7.
Iedereen heeft er hard voor gestreden en zich keurig gedragen, ook het wisselen tijdens de wedstrijd, geregeld door Mariska, ging hartstikke goed en dus zijn we heel blij met het eindresultaat. Wat een toppers! Super gedaan en op naar de volgende wedstrijd.

Laat een antwoord achter

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat u hiermee akkoord gaat, maar u kunt zich afmelden als u dat wilt. AccepterenLees verder